diagnostika a servis fotovoltaiky

Hledáte spolehlivou firmu, která dokončí nebo opraví vaši stávající fotovoltaickou elektrárnu? Nevíte, kde je chyba, instalační firma nekomunikuje a z úžasné investice se stává noční můra? Napište nám!


Poskytujeme servis a opravy fotovoltaických systémů. S naším týmem zkušených techniků a inženýrů jsme připraveni zajistit kompletní údržbu, opravy, technickou podporu i rozšíření vašeho stávajícího solárního vybavení. Bezpečnost, bezchybný chod, efektivita, spolehlivost a dlouhodobá životnost vašeho solárního systému jsou pro nás prioritou. S důrazem na kvalitu a profesionální přístup jsme tu, abychom vám pomohli maximalizovat výhody vaší investice do solární energie.

Servis a správa

Poskytujeme komplexní revizi a kontrolu vašeho solárního systému.

  • elektrotechnická kontrola

  • ověření stavu fotovoltaických panelů

  • dodatečné utažení konstrukcí

  • kontrola správnosti napojení všech součástí systému

  • kontrola dodržení ochranné vzdálenosti od hromosvodu

  • další vhodné optimalizace a upgrady

Naše služby servisu a diagnostiky FVE jsou k dispozici jak pro bytové domy, firmy a větší komplexy budov, obce a města i rodinné domy. S námi můžete mít jistotu, že váš solární systém bude fungovat bezpečně a efektivně.

kdy se na nás obrátit?

Jsme zde proto, abychom vám pomohli dosáhnout maximálního prospěchu z vaší investice do solární elektrárny. Protože každý Watt se počítá.

Nedokončená instalace

Instalační firma nedokončila svou práci, nebo potřebujete pomoct s FVE, kterou si instalujete svépomocí.

poškozená nebo nefunkční FVE

Máte poškozené nebo nefunkční součásti fotovoltaického systému a potřebujete servis, opravu nebo dodávku nových zařízení.

potřeba rozšíření systému

Máte fukční FVE, ale chcete systém rozšířit, obohatit o nová zařízení, baterie nebo napojit na chytrý systém energetického managementu.

reference zákazníků

"Po předchozí zkušenosti s instalační firmou si potrpím na spolehlivou a profesionální komunikaci. Pánové z WATTEE v tomto směru nezklamali."

"Bezproblémová domluva a rychlé řešení nefunkční fotovoltaiky bylo klíčové. Nové nabíjecí stanice na elektromobily v areálu mé firmy jsou super bonus."

"S výhledem nízkých nákladů jsem urychlila výběr instalační firmy. Ta při první reklamaci ukončila naší komunikaci. Obrátila jsem se na firmu WATTEE a nyní už fotovoltaika funguje bez problému."

Napište nám

Máte zájem o servis, dokončení nebo upgrade stávající fotovoltaické elektrárny? Ozvěte se nám. Odpovídáme do 48 hodin.

Čím více detailů uvedete, tím lépe. Uveďte např. adresu, typ střídače, baterie, výkon v kWp,...

Ing. Michal Ružička

Zodpovědný vedoucí pracovník servisu fotovoltaických systémů

michal.ruzicka@ft4u.cz +420 771 225 939