O nás

Jsme inovativní česká firma. Jsme technici, inženýři, vývojáři. Jsme nadšenci do energetiky a elektromobility. Naším cílem je vaše energetická soběstačnost. Váš prospěch a zisk z investice do solární energie. Protože každý Watt se počítá.

Značka WATTEE zastřešuje komplexní ekosystém chytrého energetického managementu budov. Instalujeme a servisujeme fotovoltaické elektrárny v různých velikostech a dodáváme potřebné energetické vybavení. Specializujeme se na vlastní vývoj a instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily. Naše energetická řešení jsou primárně určeny pro bytové domy, firmy, větší komplexy budov, obce a města.

wattee

Představte si člověka, který nepřetržitě sleduje energetické požadavky vašeho provozu, současně získává kompletní přehled o vnějších faktorech, jako jsou např. ceny energií, a neustále vytváří a optimalizuje ideální strategii v oblasti energie. Efektivně nakupuje, prodává, ukládá, nebo spotřebovává energii. Jeho úkolem je vaše soběstačnost a zisk. Tento člověk nepotřebuje odpočinek, nikdy se neunaví, nemá žádné fyzické potřeby a nechce si vzít dovolenou. To je role, kterou hraje WATTEE - váš neustále připravený a bdělý energetický manažer.

Napsali o nás

Software Wattee umí vytěžit z obnovitelných zdrojů maximum. Pomáhat má zejména v rozvoji elektromobility